Edycja materiału nutowego

Zajmujemy się edycją istniejącego już materiału muzycznego. Zrobimy poprawki w wysłanych do nas partyturach, przetransponujemy utwór, uprościmy wskazane partie itp.

Muzyka na zamówienie

Skomponujemy muzykę na konkretny użytek (reklama, animacja, koncert, płyta). Stworzymy utwór pod konkretną grupę odbiorców, jak również we wskazanej stylistce muzycznej.

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi edycyjne nut. Realizujemy zamówienia dotyczące opracowania najprostszych melodii dla najmłodszych, jak też wykonania skomplikowanych partytur orkiestrowych. Koszt zrealizowania usługi uzależniony jest od poziomu trudności zamówienia oraz jego wielkości. Każdorazową pracę wcześniej dokładnie omawiamy z klientem tak, aby sprostać jego oczekiwaniom i preferencjom.

Aranżacja utworów

Wykonamy aranżację utworów na dowolny skład instrumentalny lub wokalny (orkiestry, big-bandy, chóry, zespoły kameralne, instrumenty solo).  Zlecenie wykonamy w preferowanej stylistce przez klienta lub zdając się na własne doświadczenie, zaproponujemy najbardziej adekwatną.

Przepisywanie nut

Przyjmujemy zlecenia na przepisanie nut z różnego rodzaju pochodzenia źródeł, np. z: manuskryptów, zdjęć, plików dźwiękowych itp.

Tworzenie materiałów nutowych

Wykonujemy wszelkiego rodzaju zlecenia dotyczące pisania nut: fortepianówki, transkrypcje, partytury, wyciągi itp. Wykonanie zlecenia opieramy na dostarczonych wcześniej plikach audio lub innych opracowaniach utworów.  Jesteśmy w stanie stworzyć również nuty do utworu od podstaw, dostosowując poziom trudności do preferencji klienta.

Edycja nut

Faktoria Dźwięku fb
Faktoria Dźwięku instagram
Faktoria Dźwięku youtube