Profesjonalne lekcje gry na fortepianie i pianinie. Nauka śpiewu rozrywkowego. Zajęcia improwizacji oraz nauka akompaniamentu. Prowadzimy lekcje indywidualne, po 45 minut raz w tygodniu. Nauczamy w sposób efektywny i inspirujący.

Zajęcia odbywają się w profesjonalnej pracowni muzycznej w Ryczowie, przy ul. Oświęcimskiej 7. Nasze miejce pracy wyposażone jest w sprzęt nagłośnieniowy i studyjny, z którego korzystają uczniowie klasy wokalnej jak również w półkoncertowy fortepian Yamaha G3, na którym uczą się pianiści.

Zapisz się na lekcje gry na fortepianie oraz pianinie. Więcej o zajęciach oraz o ich prowadzącym znajdziecie państwo pod adresem https://www.faktoriadzwieku.pl/lekcje-gry-na-fortepianie

Jeśli chcesz nauczyć się śpiewać, zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do Faktorii Dźwięku. Na zajęciach wokalnych zdobędziesz dużo nowej wiedzy, nie tylko o śpiewaniu, lecz poznasz tajniki emisji głosu czy zgłębisz swoją ogólną wiedzę muzyczną. Więcej informacji pod adresem: https://www.faktoriadzwieku.pl/lekcje-spiewu

Szkoła Muzyki „Faktoria Dźwięku” zlokalizowana jest w Ryczowie, przy ul. Oświęcimskiej 7 (15 km od Wadowic, 40 km od Krakowa) w dogodnej lokalizacji, przy drodze krajowej 44. Gmina Spytkowice, Gmina Brzeźnica, Gmina Tomice, Gmina Alwernia, Gmina Zator. Profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego oraz nauka gry na fortepianie oraz pianinie, lekcje na gitarze oraz perkusji dla dzieci i osób dorosłych. W ramach zajęć istnieje możliwość nauki i pracy nad wieloma dodatkowymi zagadnieniami: praca studyjna pod okiem realizatora dźwięku, praca z akompaniatorem dla wokalistów, nauka akompaniamentu dla pianistów. Chcesz w efektywny i szybki sposób nauczyć się tworzyć akompaniament do utworów? Zapisz się na zajęcia improwizacji na fortepianie.

Nasi uczniowie dzięki indywidualnym  zajęciom mają szansę na duże postępy w niezwykle krótkim czasie. Dużo oczywiście zależy od ich determinacji oraz chęci do pracy, ale w tym nasza rola aby w odpowiedni sposób pobudzać i napędzać wszystkich do wytężonej  pracy.

 

Lekcje gry fortepian, gitara, perkusja, wokal. Ryczów, Spytkowice, Bachowice, Brzeźnica, Zator, Alwernia.

Lekcje gry: fortepian, gitara, perkusja, wokal. Ryczów, Spytkowice, Bachowice, Zator, Alwernia, Brzeźnica.

Nauka gry na fortepianie, gitarze, perkusji oraz lekcje śpiewu. Ryczów, Spytkowice, Bachowice, Zator, Alwernia, Brzeźnica.

Szkoła Muzyki "Faktoria Dźwięku"

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne
Lekcje gry na instrumentach i nauka śpiewu
Edukacja muzyczna dla wszystkich

Z naszą pomocą przygotujesz się do udziału w konkursach, do występów na estradzie lub wykonasz profesjonalne nagranie! 

Prowadzimy lekcje śpiewu rozrywkowego, lekcje gry na fortepianie, gitarze oraz perkusji. Zajęcia trwają 45 minut raz w tygodniu i odbywają się w profesjonalnie przygotowanej do tego pracowni muzycznej. Stawiamy na rozwój i zadowolenie naszych uczniów!

Nasza szkoła jest miejscem stworzonym dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania oraz muzyczne marzenia. U nas będziesz miał okazję uczyć się pod opieką zawodowych muzyków, którzy w przyjaznej atmosferze wprowadzą Cię w świat muzyki!

Szkoła Muzyki
Faktoria Dźwięku fb
Faktoria Dźwięku instagram
Faktoria Dźwięku youtube