Profesjonalne lekcje gry na fortepianie i pianinie. Nauka śpiewu rozrywkowego. Zajęcia improwizacji oraz nauka akompaniamentu. Prowadzimy lekcje indywidualne, po 45 minut raz w tygodniu. Nauczamy w sposób efektywny i inspirujący.

Zajęcia odbywają się w profesjonalnej pracowni muzycznej w Ryczowie, przy ul. Oświęcimskiej 7. Nasze miejce pracy wyposażone jest w sprzęt nagłośnieniowy i studyjny, z którego korzystają uczniowie klasy wokalnej jak również w półkoncertowy fortepian Yamaha G3, na którym uczą się pianiści.

Zapisz się na lekcje gry na fortepianie oraz pianinie. Więcej o zajęciach oraz o ich prowadzącym znajdziecie państwo pod adresem https://www.faktoriadzwieku.pl/lekcje-gry-na-fortepianie

Jeśli chcesz nauczyć się śpiewać, zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do Faktorii Dźwięku. Na zajęciach wokalnych zdobędziesz dużo nowej wiedzy, nie tylko o śpiewaniu, lecz poznasz tajniki emisji głosu czy zgłębisz swoją ogólną wiedzę muzyczną. Więcej informacji pod adresem: https://www.faktoriadzwieku.pl/lekcje-spiewu

Szkoła Muzyki „Faktoria Dźwięku” zlokalizowana jest w Ryczowie, przy ul. Oświęcimskiej 7 (15 km od Wadowic, 40 km od Krakowa) w dogodnej lokalizacji, przy drodze krajowej 44. Gmina Spytkowice, Gmina Brzeźnica, Gmina Tomice, Gmina Alwernia, Gmina Zator. Profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego oraz nauka gry na fortepianie oraz pianinie dla dzieci i osób dorosłych. W ramach zajęć istnieje możliwość nauki i pracy nad wieloma dodatkowymi zagadnieniami: praca studyjna pod okiem realizatora dźwięku, praca z akompaniatorem dla wokalistów, nauka akompaniamentu dla pianistów. Chcesz w efektywny i szybki sposób nauczyć się tworzyć akompaniament do utworów? Zapisz się na zajęcia improwizacji na fortepianie.

Nasi uczniowie dzięki indywidualnym  zajęciom mają szansę na duże postępy w niezwykle krótkim czasie. Dużo oczywiście zależy od ich determinacji oraz chęci do pracy, ale w tym nasza rola aby w odpowiedni sposób pobudzać i napędzać wszystkich do wytężonej  pracy.

 

Szkoła Muzyki Brzeźnica Zator Alwernia Wadowice

Szkoła Muzyki Spytkowice Bachowice Łączany

Szkoła Muzyki Ryczów

Szkoła Muzyki "Faktoria Dźwięku"

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne
Lekcje gry na instrumentach i nauka śpiewu
Edukacja muzyczna dla wszystkich

Z naszą pomocą przygotujesz się do udziału w konkursach, do występów na estradzie lub wykonasz profesjonalne nagranie! 

Prowadzimy lekcje śpiewu rozrywkowego, lekcje gry na fortepianie, naukę akompaniamentu oraz zajęcia z improwizacji. Zajęcia trwają 45 minut raz w tygodniu i odbywają się w profesjonalnie przygotowanej do tego pracowni muzycznej.

Nasza szkoła jest miejscem stworzonym dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania oraz muzyczne marzenia. U nas będziesz miał okazję uczyć się pod opieką zawodowych muzyków, którzy w przyjaznej atmosferze wprowadzą Cię w świat muzyki!

Szkoła Muzyki
Faktoria Dźwięku fb
Faktoria Dźwięku instagram
Faktoria Dźwięku youtube